Analityk Systemowo – Biznesowy

Dział IT

Jako OPGK Software świadczymy profesjonalne usługi klientom na całym świecie w zakresie dedykowanych rozwiązań dla biznesu.

Nasz zespół składa się z programistów-pasjonatów, którzy są ekspertami w najwyższej klasy technologiach takich jak .NET, PHP, JavaScript, Perl. Chętnie podejmujemy się również współpracy przy ambitnych i innowacyjnych projektach zewnętrznych.

Współpraca z przedsiębiorstwami z całego świata nauczyła nas reagowania i dostosowywania się do zmian niesionych poprzez nowoczesną technologię.

Praca w OPGK Software to pasja, profesjonalizm i najlepsza atmosfera, a także interesujące projekty, przekraczanie barier technologicznych i ciągły rozwój.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby z doświadczeniem na stanowisko Analityk Systemowo – Biznesowy.

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i doprecyzowanie wymagań biznesowych.
  • Analiza danych w systemach źródłowych.
  • Projektowanie struktur docelowych w hurtowni danych / data lake.
  • Weryfikacja poprawności zaimplementowanych procesów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra umiejętność analizy danych.
  • Bardzo dobra znajomość SQL.
  • Doświadczenie z analizą danych z różnych źródeł (baza danych, json, xml, ...).

Mile widziane:

  • Znajomość Confluence.
  • Znajomość Oracle oraz umiejętność czytania kodu PL/SQL.
  • Doświadczenie z danymi Big Data.
  • Znajomość narzędzi typu Trino, Jupyter Notebook, Spark, Hive.

Pracując z nami, otrzymasz:

Możliwość pracy zdalnej

Elastyczny czas pracy

Elastyczną formę zatrudnienia

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

Pracę w doświadczonych zespołach

Prywatna opieka medyczna

Karta Multisport

Niekorporacyjny styl pracy

Twoja aplikacja została wysłana!
Oops! It looks like something went wrong. Please try again.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@opgksoftware.com wpisując w tytule:

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: kadry@opgk.rzeszow.pl wpisując w tytule: