Mint Service Desk był obecny na The Service Desk & IT Support Show w Londynie!

Opublikowano: 
20.5.2022 23:11
Mint Service Desk wziął udział w The Service Desk & IT Support Show w Londynie

The Service Desk & IT Support Show miało miejsce w dniach 11-12 maja 2022 roku w centrum wystawienniczo-konferencyjnym ExCeL w Londynie. Delegacja specjalistów OPGK Rzeszów z działu IT była obecna na wydarzeniu w celu zaprezentowania swojego flagowego produktu, jakim jest system do zarządzania zgłoszeniami Mint Service Desk.

Co umożliwia Mint Service Desk?

MintSD to certyfikowane i spersonalizowane oprogramowanie ITSM do przyjmowania i obsługi zgłoszeń. Prostą i sprawną obsługę incydentów zapewnia intuicyjny interfejs, a automatyczna identyfikacja zasobów IT w sieci daje możliwość natychmiastowego dostępu do pełnych, dokładnych i aktualnych danych. Co więcej, system wzbogacony jest o API, zaawansowaną funkcję SLA oraz opcję śledzenia czasu pracy Agenta. Jego zaletą jest kompatybilność z ITIL®️4 i możliwość konfiguracji pod indywidualne potrzeby użytkowników.

Czym jest The Service Desk & IT Support Show?

SITS stanowi jedno z największych wydarzeń w Europie i przyciąga specjalistów od zarządzania usługami oraz wsparciem IT z całego świata. W ciągu dwóch dni trwania eventu, zespół Mint Service Desk spotkał i przeprowadził wiele ciekawych rozmów z osobami zainteresowanymi usługami ITSM oraz miał okazję nawiązać kontakty z innymi wystawcami. Reprezentacja MintSD odbyła wiele ciekawych rozmów na temat funkcjonalności i korzyści, które posiada system do zarządzania zgłoszeniami oraz przeprowadziła prezentacje najnowszej wersji demo dla odwiedzających. Stand cieszył się dużym zainteresowaniem, a specjaliści z OPGK Software przez cały czas trwania wydarzenia mieli okazję przeprowadzić kilkadziesiąt konwersacji, które w przyszłości zaowocują potencjalnymi, długofalowymi współpracami. Po pierwszym dniu wszyscy wystawcy zostali zaproszeni na afterparty podczas, którego mieli okazję wymienić się spostrzeżeniami oraz zrelaksować po całym dniu intensywnej pracy.

Zapraszamy do obejrzenia poniższej fotorelacji z The Service Desk & IT Support Show!

Kategoria: