Rozwiązania IT

Prężnie działający pion IT naszej firmy świadczy usługi pod dedykowaną marką OPGK Software,
jednocześnie wciąż pozostając częścią OPGK Rzeszów S.A.

Świadczymy profesjonalne usługi dla Klientów na całym świecie

Współpraca z nami to gwarancja
wysokiej jakości usług i innowacyjnych rozwiązań!

Wraz z ciągłym rozwojem i cyfryzacją gospodarki wiele przedsiębiorstw stoi przed rosnącymi wyzwaniami z zakresu IT. Nasz zespół specjalistów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferując Klientom szereg rozwiązań, które pozwolą im zoptymalizować pracę oraz zwiększyć efektywność realizowanych procesów. Jako sobie OPGK Software stawiamy sobie za cel fachowe doradztwo w zakresie innowacji IT oraz wdrożeń odpowiednich narzędzi - zarówno gotowych, jak i dedykowanych.

Nasze produkty i usługi

Mint Service Desk
Certyfikowany system klasy ITSM do obsługi zgłoszeń oraz zamówień w Twojej firmie. System oferuje szereg kanałów komunikacyjnych dla klientów i użytkowników końcowych, ułatwiając dzięki temu proces składania zgłoszeń oraz wygodne gromadzenie informacji w jednym miejscu. Pozwala to operatorom na natychmiastowe oszacowanie i zapewnianie rozwiązań dla bieżących problemów.
Outsourcing IT
Dedykowani specjaliści z branży IT idealnie dopasowani do specyfiki Twojej firmy na wyciągnięcie ręki. Obniż koszty zarządzania infrastrukturą IT w Twojej firmie i skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, dzięki któremu pomożemy Ci dobrać odpowiednich ekspertów biorąc pod uwagę specyfikę Twojej branży i poszczególnych projektów.
Wtyczki dla ((OTRS)) Community
Dostosuj rozwiązanie service desk do potrzeb Twojej firmy wybierając spośród wtyczek darmowych, jak i premium lub zamów dedykowaną personalizację skrojoną na miarę indywidualnych potrzeb.
Więcej ➝
Oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami
Nie trać czasu na skomplikowane i nieefektywne rozwiązania. Wybierz nasze oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami i doświadcz intuicyjnego interfejsu, wsparcia i dostępności oraz oszczędzaj czas, zwiększając jednocześnie efektywność swojej działalności.
Więcej ➝
Aplikacje webowe
Dedykowane aplikacje webowe pisane na miarę potrzeb Twojego biznesu! Jeśli działalność Twojej firmy wymaga niestandardowych narzędzi i szukasz specjalistów, którzy skutecznie zrealizują Twój pomysł, to dobrze trafiłeś. Zgodnie z personalnymi potrzebami i wymaganiami stworzymy skuteczną, skalowalną oraz bezpieczną aplikację webową, która pozwoli na maksymalizację efektów Twojego biznesu.
Rozwiązania e-learning
Platforma e-learningowa do realizacji szkoleń zdalnych przez przeglądarkę. Starannie zaprojektowana, z dbałością o każdy szczegół, co pozwala na przyciągnięcie osób zainteresowanych szkoleniami, sprzedaż i prowadzenie szkoleń zdalnych, skuteczny przekaz treści oraz weryfikację kompetencji. Nasze umiejętności i doświadczenie w realizacji tego typu projektów zapewni Twojej firmie produkt najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb i wymagań Twojego biznesu.