OPGK Rzeszów wzięło udział w Targach Pracy!

Opublikowano: 
27.5.2022 22:48
OPGK Rzeszów na Targach Pracy

Dnia 24 maja odbyła się 13 edycja Uniwersyteckich Targów Pracy połączona z Dniem Otwartym Uniwersytetu Rzeszowskiego. W wydarzeniu wzięła udział delegacja OPGK Rzeszów, która w godzinach trwania eventu od 9:00 do 14:00 odpowiadała na wszystkie pytania odwiedzających.

Stanowisko OPGK Rzeszów znajdowało się zaraz przy głównym wejściu i cieszyło się dużym zainteresowaniem studentów rozglądających się za różnymi opcjami zatrudnienia. W OPGK stawiamy na kreatywność, dlatego postanowiliśmy przygotować dwa quizy wiedzy z zakresu geodezji informatyki, które spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających. Za każdą poprawną odpowiedź, osoby otrzymywały gadżety firmowe. Cieszymy się, że nasza zabawa przyciągnęła aż tyle osób, które możliwe, że w przyszłości zasilą szeregi naszej firmy.

Podczas targów pracy, uczestnicy mogli również wziąć udział w szkoleniach. Tematyka była zróżnicowana i obejmowała wystąpienia o następujących tematach:

- Ewolucja w realizacji podstawowych zadań administratora IT.

- Autoprezentacja, czyli sztuka przedstawiania.

- Rejestracja działalności gospodarczej - formularz CEIDG.

- ABC ZUS - Przed podjęciem działalności zarobkowej.

- Bądź gwiazdą na rozmowie kwalifikacyjnej, czyli co jest STARR?

W OPGK Rzeszów możliwe są dwie ścieżki kariery: geodezyjna i kartograficzna oraz informatyczna. Spotkaliśmy wiele osób zainteresowanych obiema gałęziami rozwoju i wyraziły chęć odbycia praktyk uczelnianych w naszej firmie. Nasz klucz do sukcesu stanowią nowoczesne rozwiązania, możliwość pracy z osobami z bogatym doświadczeniem, kreatywne podejście oraz poszerzanie wiedzy dzięki indywidualnym szkoleniom.

Ty też możesz dołączyć do naszego zespołu! Sprawdź aktualne oferty pracy.

Kategoria: