OPGK Rzeszów wzięło udział w XIV Targach Pracy w Rzeszowie.

Opublikowano: 
1.4.2022 20:43
OPGK Rzeszów wzięło udział w XIV Targach Pracy w Rzeszowie

W minionym tygodniu, 24-25.04.2022 roku odbyła się kolejna edycja Targów Pracy Work Expo w Rzeszowie, w których udział wzięły nasze zespoły OPGK Rzeszów oraz OPGK Software. Poszukiwaliśmy osób z branż geodezyjnej oraz informatycznej, które chciałyby zasilić szeregi naszej firmy i współpracować przy ambitnych i rozwojowych projektach.

W ramach Targów Pracy możliwe było wzięcie udziału w Prezentacjach o następujących tematach:

  • Czy możliwości można zamienić na rzeczywistość?
  • Kompetencje przyszłości w branży lotniczej.
  • EURES – Mobilność w obszarze europejskiego rynku pracy.
  • Projektowanie własnej ścieżki kariery.

Tego typu Targi Pracy to jedna z najpopularniejszych form promocji, w związku z tym cieszymy się, że jako OPGK Rzeszów i OPGK Software mogliśmy wziąć w nich udział. Dzięki uczestnictwu w tym wydarzeniu mieliśmy okazję poznać bardzo dużo ciekawych osób, które wyraziły zainteresowanie pracą w naszej firmie na różnych stanowiskach, a także w formie stażu. Nasi managerowie przeprowadzili wiele interesujących rozmów z kandydatami, co pozwoliło nam na poznanie ich umiejętności, zainteresowań oraz oczekiwań.

W naszej firmie cenimy sobie bezpośredni kontakt, kreatywność oraz profesjonalizm, więc jeśli i Ty jesteś zainteresowany pracą w OPGK Rzeszów, zapraszamy do zakładki Kariera, którą stale aktualizujemy o aktualne oferty pracy.

Kategoria: