Java Developer

Dział IT

Jako OPGK Software świadczymy profesjonalne usługi klientom na całym świecie w zakresie dedykowanych rozwiązań dla biznesu.

Nasz zespół składa się z programistów-pasjonatów, którzy są ekspertami w najwyższej klasy technologiach takich jak .NET, PHP, JavaScript, Perl. Chętnie podejmujemy się również współpracy przy ambitnych i innowacyjnych projektach zewnętrznych.

Współpraca z przedsiębiorstwami z całego świata nauczyła nas reagowania i dostosowywania się do zmian niesionych poprzez nowoczesną technologię.

Praca w OPGK Software to pasja, profesjonalizm i najlepsza atmosfera, a także interesujące projekty, przekraczanie barier technologicznych i ciągły rozwój.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby z doświadczeniem na stanowisko mid/senior Java Developer.

Rodzaj współpracy: B2B, UoP, umowa zlecenie

Praca 100% zdalna.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy doświadczonego, samodzielnego developera, który zaangażuje się w zapewnienie wsparcia technicznego na 3 linii dla istniejącego serwisu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze Javy.
  • Obsługa architektury mikrousługowej, z zastosowaniem technologii Headless w stacku: Angular, Java, Spring Boot 2, Spring Cloud, Spring Data, PostgreSQL, RabbitMQ.

Umiejętności:

  • Angular
  • Java
  • Postgres SQL/Microsoft SQL
  • Kotlin
  • Java 1.8+
  • Spring Boot 2.3+
  • Spring Cloud
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Świadczenia dodatkowe:

  • Bony i paczki świąteczne
  • Darmowy parking
  • Dofinansowanie nauki
  • Elastyczne godziny pracy
  • Imprezy firmowe
  • Możliwość pracy z domu
  • Pakiety i karty sportowe
  • Program poleceń pracowniczych
  • Program rozwoju zawodowego
  • Program wdrożeniowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki pracownicze

Pracując z nami, otrzymasz:

Elastyczną formę zatrudnienia

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

Pracę w doświadczonych zespołach

Elastyczny czas pracy

Możliwość pracy zdalnej

Karta Multisport

Niekorporacyjny styl pracy

Nieograniczone ilości kawy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@opgksoftware.com wpisując w tytule:

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: kadry@opgk.rzeszow.pl wpisując w tytule:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udziałem w procesie rekrutacji jest OPGK Rzeszów S.A. z siedzibą w Rzeszowie. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz ew. zawarcia umowy. Ponadto możemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu odpierania potencjalnych roszczeń prawnych, a jeżeli wyrazisz na to zgodę, także w celu wzięcia przez Ciebie udziału w przyszłych rekrutacjach. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili, jednak wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Poza wycofaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, przysługuje Ci prawo do dostępu do treści swoich danych i uzyskania ich kopii oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełną treść informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w związku z uczestniczenia w procesie rekrutacji znajdziesz pod tym linkiem.